Mikołajowe tradycje

Mikołajki 6 grudnia są miłą tradycją w naszym przedszkolu. Dzieci czekały na Mikołaja w swoich "mikołajowych czapkach". Mikołaj podrzucił tylko drobne upominki dla każdego dziecka. Wielkim przeżyciem dla dzieci jest wizyta specjalnego gościa. Mikołaj zjawił się w przedszkolu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Obdarował każdego wspaniałym prezentem. Rozmawiał z dziećmi, pozował do zdjęć. Pozostawił też wiele niespodzianek-zabawek do wspólnych zabaw w przedszkolu.

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 04.05.2013r.
Jesień to piękna pora roku

Bogactwo i koloryt krajobrazu szczególnie można zaobserwować w lesie. W październiku odbyła się więc wycieczka do lasu w Złotopolicach. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści pana leśniczego, obserwowały otaczającą przyrodę, zbierały leśne skarby do kącika przyrody. Dużą atrakcją była też pierwsza podróż autobusem szkolnym.

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 04.05.2013r.